








Bordslampa Dyberg LarsenOlive
1 529 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Klassisk bordslampa i vitt opalglas med räfflad design som sprider mjukt ljus. Strömbrytare på sladden för enkel användning.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
|---|---|
| Art.Nr. | 7251 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 280 mm |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| Kabelfärg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal / Glass |
| Serie | Olive |
| Sockel | E27 - T185 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 12 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Höjd | 28 cm |
| EAN-nr | 5704709072515 |

