


Bordslampa Dyberg LarsenOsloSvart
729 kr 759 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Oslo
Svart 729 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Stilren lampa-serie från Dyberg Larsen med enkla, klassiska, eleganta och praktiska lampor i matt svart. Inkluderar bordslampor, golvlampor och vägglampor med egen unik stil och funktionell belysning.
Dyberg Larsen lampserie med strömlinjeformade, eleganta och praktiska lampor i matt svart. Inkluderar bord, golv och vägglampor med klassisk men distinkt stil.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
|---|---|
| Art.Nr. | 7031 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 370 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Kabelfärg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Serie | Oslo |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 11 cm |
| Bredd | 11 cm |
| Höjd | 37 cm |
| EAN-nr | 5704709070313 |
