


Bordslampa Dyberg LarsenSkagen
fr. 759 krfr.1 099 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
En stilren bordslampa som kombinerar skandinavisk minimalism med funktionalitet.
En modern och enkel svart bordslampa som passar alla rum. Dess rena linjer och mjuka ljus skapar en harmonisk och lugn miljö, vilket gör den till ett självklart val för både hem och kontor.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
|---|---|
| Färg | Svart, Vit |
| Höjd | 500 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Serie | Skagen |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 16 cm |
| Bredd | 16 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Kabelfärg | Svart, Vit |
| Effekt/prestanda | 60 kW |


