






Bordslampa Dyberg LarsenSkagenSvart
759 kr1 099 kr
Sänkt pris!
Spara 340 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

Skagen
Svart 759 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
En stilren bordslampa som kombinerar skandinavisk minimalism med funktionalitet.
En modern och enkel svart bordslampa som passar alla rum. Dess rena linjer och mjuka ljus skapar en harmonisk och lugn miljö, vilket gör den till ett självklart val för både hem och kontor.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
|---|---|
| Art.Nr. | 7135 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 500 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Serie | Skagen |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 16 cm |
| Bredd | 16 cm |
| Höjd | 50 cm |
| EAN-nr | 5704709071358 |


