
Bordslampa Dyberg LarsenSkagerrak
Rek. pris 1 529 kr
!
fr.1 459 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Klassisk och modern design i en modell. Vridbart huvud uppåt och nedåt – mångsidig användning.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
|---|---|
| Färg | Mässing, Svart |
| Höjd | 500 mm |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| Kabelfärg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Iron |
| Serie | Skagerrak |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 23,2 cm |
| Bredd | 23,2 cm |
| Höjd | 50 cm |


