
Bordslampa EgloBordesley
566 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Bordesley
566 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Bordesley är en bordslampa i trä och stål från Eglo.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
|---|---|
| Art.Nr. | 43218 |
| Färg | Trä/natur |
| Höjd | 400 mm |
| Effekt/prestanda | 28 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Bordesley |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 28 kW |
| Diameter | 210 mm |
| EAN-nr | 9002759432188 |
