


Bordslampa Globen LightingTorranoGrön
2 059 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Grön

Torrano
Grön2 059 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Bordslampa Globen Lighting Torrano i vacker solid marmor blir en lyxig inredningsdetalj som verkligen tar plats i rummet. Denna lampa är gjord i solid marmor och har en glaskupa i vitt opalglas, metalldetaljer samt en 200 cm lång transparent kabel med brytare. Design: Patrik Hall.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
|---|---|
| Art.Nr. | 40113-04 |
| Färg | Grön |
| Höjd | 530 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Djup | 200 mm |
| Djup | 200 cm |
| Dimbar | Ja |
| Bredd | 200 mm |
| Bredd | 200 cm |
| Kabelfärg | Transparent |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Marmor |
| Serie | Torrano |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| EAN-nr | 7319435205038 |




