







Bordslampa House DoctorNoteMässing
35 kr2 413 kr
Spara 99 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Note
Mässing35 kr
- Förväntas åter i lager 2026-05-25
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Med bordslampan Note från House Doctor får du stämningsfull belysning och en vacker inredningsdetalj. Den stora rundade skärmen av glas med en "hamrad" yta ger karaktär och charm samtidigt som det blir en fin kontrast till den mer moderna lampfoten av aluminium.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
|---|---|
| Art.Nr. | 203661731 |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 520 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Ljuskälla | Light Bulb |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 203661731 |
| Material | Aluminium, Glas |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Spänning | 240 V |
| Diameter | 280 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5707644810730 |
