Bordslampa House Doctor TwiceGrå/Vit/Mässing
2 599 kr
30 dagars prisgaranti

Twice
Grå/Vit/Mässing
2 599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampan Twice från House Doctor består av en fot i metall och två stycken glaskupoler, där den ena är tillverkad av klart glas och den andra av frostat glas.
Varumärke
House DoctorBeskrivning
Bordslampan Twice från House Doctor består av en fot i metall och två stycken glaskupoler, där den ena är tillverkad av klart glas och den andra av frostat glas.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
| Art.Nr. | 33356-01 |
| Färg | Grå/Vit/Mässing |
| Höjd | 650 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Glas/Järn |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Tillverkarens Art.Nr. | 203970107 |
| Serie | Twice |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
| EAN-nr | 5707644522305 |
