
Bordslampa MalmbergsMadameH: 400 mm
719 kr 730 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Höjd

Madame
H: 400 mm 719 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bordslampa i krom/skinn med svart skärm i mocka. Dubbelisolerad.
Anslutning:
Inkl. 1,8 m sladd med strömbrytare och stickpropp.
Färg Krom
Kapslingsklass IP20
Max. effekt 40W
Sockel E14
Inkl. 1,8 m sladd med strömbrytare och stickpropp.
Färg Krom
Kapslingsklass IP20
Max. effekt 40W
Sockel E14
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 9910327 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 400 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Djup | 120 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Bredd | 200 mm |
| Utförande | Bordslampa |
| Material | Metall/Textil |
| Serie | Madame |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7392529089431 |
