Bordslampa Markslöjd Bankers
Rek. pris 1 199 kr
fr.674 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bankers
674 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bankers bordslampa från Markslöjd med oxid lampfot och grön glaskärm. Lampan har strömbrytare på sladden och väggkontakt. Den har en liten lamphållare (E14) för max 40 W glödlampa eller motsvarande styrka i halogen, lågenergi eller LED.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Bankers bordslampa från Markslöjd med oxid lampfot och grön glaskärm. Lampan har strömbrytare på sladden och väggkontakt. Den har en liten lamphållare (E14) för max 40 W glödlampa eller motsvarande styrka i halogen, lågenergi eller LED.
Recensioner
Jenny EVerifierad köpare
för 3 månader sedanSnygg kvalitetslampa! Fint sken.
MPVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg. Kvalitet. Bra att man kan vrida skärmen för riktad ljus.
Åsa LVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefin lampa av hög kvalite
Göran RVerifierad köpare
för 4 år sedanEn riktigt bra och fin bordslampa som lyser fint och är snygg Jätte snabb leverans och ett bra pris Rekommenderas till ett snyggt kontor
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Oxid |
| Höjd | 250, 420 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Bankers |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Djup | 190, 270 mm |
| Material | Metall, Metall/Glas |
| Vikt | 0,8, 2,2 kg |
| Bredd | 190, 270 mm |
