


Bordslampa MarkslöjdBrooklyn LågSvart/Vit
Rek. pris 2 049 kr
!
1 225 kr1 439 kr
Spara 15 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart/Vit

Brooklyn Låg
Svart/Vit1 225 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bordslampa med svart metallfot och glasskärm. Lampans höjd är 44 cm och glasets diameter 24 cm. Kabeln är en 2 m svart textilkabel med brytare på sladden.
OBS! Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 107482 |
| Färg | Svart/Vit |
| Höjd | 440 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Bredd | 240 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Brooklyn |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| EAN-nr | 7330024579460 |



