
Bordslampa MarkslöjdCoco 1L
fr.1 199 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa Markslöjd Coco 1L är en elegant bordslampa i design av Joakim Thedin. Lampan är tillverkad av metall och har ett ställbart lamphuvud och detaljer i antik mässing. Den har en transparent kabel (2 m) med strömbrytare på sladden. GU10 sockel, max 12W styrka i LED. Ljuskälla medföljer ej. Dimenstioner (HxD): 48x32 cm.
Varumärke
Beskrivning
Bordslampa Markslöjd Coco 1L är en elegant bordslampa i design av Joakim Thedin. Lampan är tillverkad av metall och har ett ställbart lamphuvud och detaljer i antik mässing. Den har en transparent kabel (2 m) med strömbrytare på sladden. GU10 sockel, max 12W styrka i LED. Ljuskälla medföljer ej. Dimenstioner (HxD): 48x32 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Färg | Svart, Vit |
| Höjd | 480 mm |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Transparent |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Metall |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Coco |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,85 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Bredd | 100 mm |
| Djup | 320 mm |

