
Bordslampa MarkslöjdCostero 61,5cm
Rek. pris 1 599 kr
!
fr.1 185 krfr.1 279 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Costero bordslampa från Markslöjd. Höjd 61,5 cm. 2 m transparent pvc kabel med brytare på sladden och väggkontakt. 1xE27, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Färg | Rökfärgad/Svart, Transparent/Natur |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Glas/Jute |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Costero |
| Dimbar | Nej |
| Kabellängd | 2 m |
| Effekt/prestanda | 40 kW |


