Bordslampa Markslöjd Family 1L Vit
2 649 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Family 1L Vit
2 649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa Markslöjd Family 1L Vit är en dekorativ och häftig bordslampa som också passar i fönstret. Den har en vit bas med häftigt mönster och en vit sammetskärm. Lampan har en 2 m svart textil kabel med brytare på sladd. 1xE27. Max 40W. Ljuskälla ingår ej. Design Ida Andersson.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Bordslampa Markslöjd Family 1L Vit är en dekorativ och häftig bordslampa som också passar i fönstret. Den har en vit bas med häftigt mönster och en vit sammetskärm. Lampan har en 2 m svart textil kabel med brytare på sladd. 1xE27. Max 40W. Ljuskälla ingår ej. Design Ida Andersson.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108246 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 615 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 340 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Keramik |
| Serie | Family |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Vikt | 1,85 kg |
| Bredd | 340 mm |
| EAN-nr | 7330024601666 |

