Bordslampa Markslöjd Göteborg Blå/Vit 17cm
Rek. pris 1 299 kr
713 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Göteborg Blå/Vit 17cm
713 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Markslöjd Göteborg är en bordlampa i keramik med skärm i textil. Strömbrytare på sladden. Liten (E14) lamphållare med skärmring. Max 40W glödljus eller motsvarande styrka i lågenergi, halogen eller LED.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Markslöjd Göteborg är en bordlampa i keramik med skärm i textil. Strömbrytare på sladden. Liten (E14) lamphållare med skärmring. Max 40W glödljus eller motsvarande styrka i lågenergi, halogen eller LED.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 104999 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 325 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Transparent |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 170 mm |
| Utförande | Bordslampa |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Keramik |
| Serie | Göteborg |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Bordslampor |
| Bredd | 170 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7330024533660 |

