Bordslampa Markslöjd KullenH: 440 mm
Rek. pris 1 099 kr
735 kr
699 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Kullen
H: 440 mm
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bordslampa Markslöjd Kullen Ek/Vit Liten är en bordslampa med ekfot och vit tygskärm. Bordslampan Kullen har 1 ljuskälla.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Bordslampa Markslöjd Kullen Ek/Vit Liten är en bordslampa med ekfot och vit tygskärm. Bordslampan Kullen har 1 ljuskälla.
Belysning är som alla vet, en viktig del av inredningen. Markslöjds lampor ger inte bara nödvändigt ljus, men är också accessoarer som lyfter helhetsintrycket.
Recensioner
Marianne L LVerifierad köpare
för 6 år sedanVacker lampa med spännande kombination av trä och tyg. Tillräckligt hög för att ge ett intryck i fönstret.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 104625 |
| Färg | Ek/Vit |
| Höjd | 440 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 225 mm |
| Utförande | Bordslampa |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Trä |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Kullen |
| Sockel | E14 |
| Typ | Bordslampa |
| Bredd | 225 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7330024528437 |

