Bordslampa Markslöjd Oscar
Rek. pris 979 kr
629 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Oscar
629 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa Oscar från Markslöjd har en lampfot i guldfärgad keramik och skärm i svart textil. 1,5 m svart sladd med strömbrytare. Max 60W glödljus eller motsvarande i lågenergi eller LED. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Bordslampa Oscar från Markslöjd har en lampfot i guldfärgad keramik och skärm i svart textil. 1,5 m svart sladd med strömbrytare. Max 60W glödljus eller motsvarande i lågenergi eller LED. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107068 |
| Färg | Guld/Svart |
| Höjd | 425 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Anslutning | Väggkontakt |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 200 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Keramik/Textil |
| Serie | Asteroid |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Bredd | 200 mm |
| EAN-nr | 7330024571891 |

