Bordslampa Markslöjd Pose
fr.947 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pose
947 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Pose bordslampa från Markslöjd är en skrivbordslampa med detaljer i borstad mässing. Den har en textilkabel med brytare på sladden.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Pose bordslampa från Markslöjd är en skrivbordslampa med detaljer i borstad mässing. Den har en textilkabel med brytare på sladden.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Grå/Svart, Svart |
| Höjd | 485 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 290 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Pose |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Bredd | 200 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Vikt | 2, 1,85 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
