


Bordslampa MarkslöjdPoseGrå/Svart
947 kr1 699 kr
Spara 44 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Grå/Svart

Pose
Grå/Svart 947 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Pose bordslampa från Markslöjd är en skrivbordslampa med detaljer i borstad mässing. Den har en textilkabel med brytare på sladden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 108292 |
| Färg | Grå/Svart |
| Höjd | 485 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,85 kg |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Pose |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Djup | 290 mm |
| Djup | 290 cm |
| Bredd | 200 mm |
| Bredd | 200 cm |
| EAN-nr | 7330024602120 |


