
Bordslampa MarkslöjdPost 9cm
fr. 449 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Post bordslampa från Markslöjd. 2m svart pvc kabel med brytare på sladden och väggkontakt. 1xE14, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Färg | Amber/Svart, Svart/Rökfärgad |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Järn/Glas |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Post |
| Dimbar | Nej |
| Kabellängd | 2 m |
| Effekt/prestanda | 25 kW |


