Bordslampa Markslöjd Proud
fr.2 029 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Proud
2 029 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stor bordslampa med svart fot i glas och textilskärm. Skärmens diameter 34 cm. 2 m kabel med strömbrytare. För max 1x60W.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Stor bordslampa med svart fot i glas och textilskärm. Skärmens diameter 34 cm. 2 m kabel med strömbrytare. För max 1x60W.
OBS! Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Svart, Vit |
| Höjd | 650 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas/Textil |
| Serie | Proud |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Bredd | 340 mm |
| Sensor | Nej |
