Bordslampa Markslöjd Rise 1LAntik/Vit
Rek. pris 2 459 kr
1 796 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Antik/Vit

Rise 1L
Antik/Vit
1 796 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa Markslöjd Rise 1L är en retroinspirerad bordslampa med metallfot och en stilren vit glasskärm. Foten har en justerbar höjd. Lampan kommer med 2 m svart textil kabel med brytare och stickkontakt. 1xE27, Max 40W. Ljuskälla ingår ej. Design Monika Mulder.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Bordslampa Markslöjd Rise 1L är en retroinspirerad bordslampa med metallfot och en stilren vit glasskärm. Foten har en justerbar höjd. Lampan kommer med 2 m svart textil kabel med brytare och stickkontakt. 1xE27, Max 40W. Ljuskälla ingår ej. Design Monika Mulder.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108275 |
| Färg | Antik/Vit |
| Höjd | 760 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 250 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Rise |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Vikt | 1,9 kg |
| Bredd | 250 mm |
| EAN-nr | 7330024601956 |


