Bordslampa Markslöjd Sober Small 1LMässing
Rek. pris 949 kr
540 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing

Sober Small 1L
Mässing
540 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa Markslöjd Sober Small 1L är en elegant lampa med en bas i metall. Lampan har en vit glasskärm och levereras med en 2 m lång kabel med brytare på sladd och stickkontakt. 1xE14, Max 40W.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Bordslampa Markslöjd Sober Small 1L är en elegant lampa med en bas i metall. Lampan har en vit glasskärm och levereras med en 2 m lång kabel med brytare på sladd och stickkontakt. 1xE14, Max 40W.
Recensioner
MargitVerifierad köpare
för 1 år sedanBeställde denna eftersom jag redan har fönsterlamporna. Passar mycket bra på din plats
Hanna TVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygg lampa med behagligt ljus. Klädd sladd , påkostat.
+ Klädd sladd , påkostat.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108120 |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 380 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Djup | 150 mm |
| Dimbar | Ja |
| Vikt | 0,76 kg |
| Bredd | 150 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Sober |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| EAN-nr | 7330024599314 |
