
Bordslampa NordluxDevone
Rek. pris 549 kr
!
fr. 407 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Devone är den perfekta skrivbordslampan för barnrummet med sin fina design, pennförvaring och telefonhållare. Devone är tillverkad i metall med en cool trädetalj högst upp, och den har ett flexibelt lamphuvud som gör den idealisk för att skapa bra läsbelysning.
Lampan kan inte dämpas.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
|---|---|
| Färg | Grön, Rosa, Vit |
| Höjd | 435 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Devone |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 220 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,03 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Djup | 150 mm |



