Bordslampa Nordlux Explorer
Rek. pris 599 kr
529 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Explorer
529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Explore personifierar själva kärnan i modern estetik när den möter flexibel funktionalitet. Designen är enkel och strömlinjeformad med ett justerbart lamphuvud för ett riktat ljus. Mycket praktiskt för läsning eller arbete.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Explore personifierar själva kärnan i modern estetik när den möter flexibel funktionalitet. Designen är enkel och strömlinjeformad med ett justerbart lamphuvud för ett riktat ljus. Mycket praktiskt för läsning eller arbete.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2213505003 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 550 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Metal |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Bredd | 234 mm |
| Serie | EXPLORE |
| Djup | 234 mm |
| Diameter | 55 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5704924012235 |

