Bordslampa Nordlux Grant
Rek. pris 979 kr
fr.648 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Grant
648 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa Nordlux Grant är en elegant bordslampa som balanserar enkelhet och elegans på bästa sätt. Den vackra, lysande glaskupolen omsluts av basen vilket skapar en fulländad och dekorativ helhet. Bordslampan levereras utan ljuskälla.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Bordslampa Nordlux Grant är en elegant bordslampa som balanserar enkelhet och elegans på bästa sätt. Den vackra, lysande glaskupolen omsluts av basen vilket skapar en fulländad och dekorativ helhet. Bordslampan levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Mässing, Svart |
| Höjd | 410 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 145 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Grant |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Vikt | 1,06 kg |
| Bredd | 145 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
