Bordslampa Nordlux SandroLjusbrun
729 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ljusbrun

Sandro
Ljusbrun
729 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
NordluxBeskrivning
-Minimalistisk, skandinavisk design
-Utmärkande bas som tillför karaktär och balans
-Utmärkande bas som tillför karaktär och balans
Sandro har en ren och skandinavisk design med en enkel, rund form och en solid fot som ger karaktär och balans till designen. Den minimalistiska looken passar perfekt på ett nattduksbord, en hylla eller ett sideboard.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2612025018 |
| Färg | Ljusbrun |
| Höjd | 255 mm |
| Kabelfärg | Vit |
| Längd | 255 mm |
| Djup | 250 mm |
| Dimbar | Nej |
| Kabellängd | 1 m |
| Spänning | 230 V |
| Material | Metall |
| Serie | Sandro |
| Typ | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sockel | E27 |
| Ljuskälla | RetrofitFixture |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| EAN-nr | 5704924027024 |


