Bordslampa PR Home Abbey med Lampskärm 57 cm
fr.1 799 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Abbey med Lampskärm 57 cm
1 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa PR Home Abbey med Lampskärm 57 cm är ett paket med den stilfulla lampfoten Abbey och lampskärmen Classic. Både lampfoten och lampskärmen är i metall. En kombination som är snygg och stilren där mjuka former möter den hårda metallen. Komplettera bordslampan med ljuskälla.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Abbey med Lampskärm 57 cm är ett paket med den stilfulla lampfoten Abbey och lampskärmen Classic. Både lampfoten och lampskärmen är i metall. En kombination som är snygg och stilren där mjuka former möter den hårda metallen. Komplettera bordslampan med ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Mässing/Svart, Svart/Mässing |
| Höjd | 570 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 220 mm |
| Diameter | 220 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Abbey |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Vikt | 2,2 kg |
| Bredd | 220 mm |
| Sensor | Nej |
