


Bordslampa PR HomeAbbey med Lampskärm 57 cmSvart/Mässing
1 559 kr1 799 kr
Spara 13 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart/Mässing
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bordslampa PR Home Abbey med Lampskärm 57 cm är ett paket med den stilfulla lampfoten Abbey och lampskärmen Classic. Både lampfoten och lampskärmen är i metall. En kombination som är snygg och stilren där mjuka former möter den hårda metallen. Komplettera bordslampan med ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 25316-MS22-SM |
| Färg | Svart/Mässing |
| Höjd | 570 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Djup | 220 mm |
| Djup | 220 cm |
| Diameter | 220 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 2,2 kg |
| Bredd | 220 mm |
| Bredd | 220 cm |
| Material | Metall |
| Serie | Abbey |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| EAN-nr | 7330976053483 |



