Bordslampa PR Home Abbey med Lampskärm 68 cm
Rek. pris 2 299 kr
2 150 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Abbey med Lampskärm 68 cm
2 150 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Bordslampa PR Home Abbey med Lampskärm 68 cm är ett paket med den stilfulla lampfoten Abbey och lampskärmen Classic. Både lampfoten och lampskärmen har färgerna svart och mässing. En kombination som är snygg och stilren där mjuka former möter den hårda metallen. Komplettera bordslampan med ljuskälla.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Abbey med Lampskärm 68 cm är ett paket med den stilfulla lampfoten Abbey och lampskärmen Classic. Både lampfoten och lampskärmen har färgerna svart och mässing. En kombination som är snygg och stilren där mjuka former möter den hårda metallen. Komplettera bordslampan med ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 25317-MS22-SM |
| Färg | Svart/Mässing |
| Höjd | 680 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Material | Metall |
| Typ | Bordslampa |
| Sockel | E27 |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 2,4 kg |
| Bredd | 220 mm |
| Djup | 220 mm |
| Diameter | 220 mm |
| Effekt | 40 W |
| EAN-nr | 7330976056347 |
