Bordslampa PR Home Andrea med Lampskärm
fr.935 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Andrea med Lampskärm
935 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bordslampa PR Home Andrea med Lampskärm är en kombination av den vackra lampfoten Andrea och lampskärmen Sofia i sammet. En kombination som ger ett mjukt, varmt och vackert intryck. Komplettera med ljuskälla.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Andrea med Lampskärm är en kombination av den vackra lampfoten Andrea och lampskärmen Sofia i sammet. En kombination som ger ett mjukt, varmt och vackert intryck. Komplettera med ljuskälla.
Denna lampa finns i flera utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Krom/Grå, Mässing/Orange |
| Höjd | 550, 700 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Spänning | 230 V |
| Material | Metall |
| Serie | Andrea |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Sensor | Nej |
| Djup | 200, 250 mm |
| Diameter | 200, 250 mm |
| Vikt | 1,2, 1,3 kg |
| Bredd | 200, 250 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
