Bordslampa PR Home Andrea med LampskärmMässing/Orange, Höjd: 700
1 299 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing/Orange
Höjd:
700 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa PR Home Andrea med Lampskärm är en kombination av den vackra lampfoten Andrea och lampskärmen Sofia i sammet. En kombination som ger ett mjukt, varmt och vackert intryck. Komplettera med ljuskälla.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Andrea med Lampskärm är en kombination av den vackra lampfoten Andrea och lampskärmen Sofia i sammet. En kombination som ger ett mjukt, varmt och vackert intryck. Komplettera med ljuskälla.
Lampfoten är 58 cm hög och lampskärmen är 25 cm och har ett E27 ringfäste.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 27258AM425306 |
| Färg | Mässing/Orange |
| Höjd | 700 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Djup | 250 mm |
| Diameter | 250 mm |
| Vikt | 1,3 kg |
| Bredd | 250 mm |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Spänning | 230 V |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Andrea |
| Sockel | E27 |
| Typ | Bordslampa |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976073900 |
