Bordslampa PR Home Andrea/ClassicMässing
1 299 kr
30 dagars prisgaranti

Andrea/Classic
Mässing
1 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Bordslampa PR Home Andrea/Classic är ett paket med den vackra lampfoten Andrea och lampskärmen Classic. En kombination som ger ett vackert uttryck. Lampfoten är 43 cm hög och lampskärmen är 18 cm och har ett E27 ringfäste.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Andrea/Classic är ett paket med den vackra lampfoten Andrea och lampskärmen Classic. En kombination som ger ett vackert uttryck. Lampfoten är 43 cm hög och lampskärmen är 18 cm och har ett E27 ringfäste.
Recensioner
AnnaVerifierad köpare
för 4 år sedanSuper fin,så nöjd!
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 27239-MS18-AM |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 550 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Typ | Bordslampa |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Andrea/Classic |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,8 kg |
| Kabellängd | 2,1 m |
| Bredd | 180 mm |
| Djup | 180 mm |
| Diameter | 180 mm |
| Effekt | 40 W |
| EAN-nr | 7330976052233 |
