Bordslampa PR Home Andrea/Sofia
1 199 kr
30 dagars prisgaranti

Andrea/Sofia
1 199 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Bordslampa PR Home Andrea/Sofia är ett paket med den vackra lampfoten Andrea i krom och lampskärmen Sofia sammet i färgen grå. En kombination som ger ett mjukt och vackert intryck. Lampfoten är 43 cm hög och lampskärmen är 20 cm och har ett E27 ringfäste.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Andrea/Sofia är ett paket med den vackra lampfoten Andrea i krom och lampskärmen Sofia sammet i färgen grå. En kombination som ger ett mjukt och vackert intryck. Lampfoten är 43 cm hög och lampskärmen är 20 cm och har ett E27 ringfäste.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 27239-420-311 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 550 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall/Textil |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Andrea |
| Sockel | E27 |
| Typ | Bordslampa |
| Kabellängd | 2,1 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 200 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Effekt | 40 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,2 kg |
| Bredd | 200 mm |
| EAN-nr | 7330976063451 |
