
Bordslampa PR HomeBase med Skärm
fr. 625 krfr. 699 kr
Från 11 %
Kampanj
tom 30/4
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Höjd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bordslampa PR Home Base med Skärm är en lampfot i metall med lampskärmen Sofia Lin. Lampfoten har en 2 m lång textilsladd med strömbrytare ca 30 cm från lampan. Ljuskälla ingår ej.
Denna lampa finns i flera utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Färg | Silver/Vit, Svart, Vit |
| Höjd | 580, 710 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Base |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 200, 250 mm |
| Vikt | 1, 1,35 kg |
| Bredd | 200, 250 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |



