Bordslampa PR Home Carter 46 cmGrå/Vit 46cm
999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Carter 46 cm
Grå/Vit 46cm
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

En lättplacerad, stilren bordslampa som avger ett mjukt och behagligt sken i det rum du väljer att placera den i. Lampfoten är i metall och har en högblank finish. Skärmen har en klassisk konisk form. Svart plastsladd 170cm med strömbrytare ca 45cm från lampan.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
En lättplacerad, stilren bordslampa som avger ett mjukt och behagligt sken i det rum du väljer att placera den i. Lampfoten är i metall och har en högblank finish. Skärmen har en klassisk konisk form. Svart plastsladd 170cm med strömbrytare ca 45cm från lampan.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 4213507-FR01 |
| Färg | Grå/Vit |
| Höjd | 460 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Material | Metall |
| Kabelfärg | Svart |
| Typ | Bordslampa |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Diameter | 270 mm |
| EAN-nr | 7330976137343 |

