Bordslampa PR Home Elm M
479 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Elm M
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa PR Home Elm M av metall är en bordslampa där PR Home har hämtat inspiration från almlöv för att skapa ett vackert ljusspel. 1,8 m svart textilsladd med strömbrytare. E27-sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Elm M av metall är en bordslampa där PR Home har hämtat inspiration från almlöv för att skapa ett vackert ljusspel. 1,8 m svart textilsladd med strömbrytare. E27-sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 3734203 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 420 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Elm |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Vikt | 0,95 kg |
| Bredd | 180 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976116058 |




