Bordslampa PR Home Elm S
300 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Elm S
300 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Bordslampa PR Home Elm S av metall är en bordslampa där PR Home har hämtat inspiration från almlöv för att skapa ett vackert ljusspel. 1,8 m svart textilsladd med strömbrytare. E27-sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Elm S av metall är en bordslampa där PR Home har hämtat inspiration från almlöv för att skapa ett vackert ljusspel. 1,8 m svart textilsladd med strömbrytare. E27-sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 3733203 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 325 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Kabelfärg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Elm |
| Sockel | E27 |
| Typ | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Effekt | 40 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,9 kg |
| Bredd | 220 mm |
| EAN-nr | 7330976116041 |



