Bordslampa PR Home Fang Hong/Sofia
fr.2 299 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Fang Hong/Sofia
2 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Bordslampa PR Home Fang Hong/Sofia är ett paket med den vackert mönstrade lampfoten Fang Hong i keramik och lampskärmen Sofia i vitt linne. Bordlampan blir en stilfull och underbar kombination. Lampfoten är 58 cm hög och lampskärmen är 35 cm bred och har ett E27 ringfäste.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Fang Hong/Sofia är ett paket med den vackert mönstrade lampfoten Fang Hong i keramik och lampskärmen Sofia i vitt linne. Bordlampan blir en stilfull och underbar kombination. Lampfoten är 58 cm hög och lampskärmen är 35 cm bred och har ett E27 ringfäste.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Blå, Vit |
| Höjd | 580 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Keramik/Textil |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Fang Hong |
| Sockel | E27 |
| Typ | Bordslampa |
| Kabellängd | 2,1 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 350 mm |
| Diameter | 350 mm |
| Effekt | 40 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 4 kg |
| Bredd | 350 mm |
