Bordslampa PR Home Joy
fr.1 249 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Joy
1 249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En dekorativ bordslampa från PR Home inspirerad av gamla ljusstakar. Lampfoten har naturliga skiftningar som gör varje lampa unik. Skärmen är i linnetyg med fin struktur, lätt utställd och har en vågig form nedtill.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
En dekorativ bordslampa från PR Home inspirerad av gamla ljusstakar. Lampfoten har naturliga skiftningar som gör varje lampa unik. Skärmen är i linnetyg med fin struktur, lätt utställd och har en vågig form nedtill.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Svartbrun/Vit |
| Höjd | 540, 660 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Svart |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Trä |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Diameter | 200, 260 mm |
