Bordslampa PR Home Juliette
Rek. pris 849 kr
739 kr
679 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Juliette
679 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bordslampa PR Home Juliette med fot i mässing och vacker handslipad glasskärm. Den har en transparent sladd (2 m) med strömbrytare. E14 lampfäste för kronljus eller päronformad lampa.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Juliette med fot i mässing och vacker handslipad glasskärm. Den har en transparent sladd (2 m) med strömbrytare. E14 lampfäste för kronljus eller päronformad lampa.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 3012100 |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 210 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Glas |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Juliette |
| Sockel | E14 |
| Typ | Bordslampa |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 120 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 25 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,9 kg |
| Bredd | 120 mm |
| EAN-nr | 7330976082179 |

