Bordslampa PR Home Li Jing/Sofia
fr.2 499 kr
fr.2 235 krSpara 11 %Kampanj31 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Li Jing/Sofia
2 235 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bordslampa PR Home Li Jing/Sofia är ett paket med den vackert mönstrade lampfoten Li Jing och lampskärmen Sofia lin i färgen offwhite. En underbar kombination där den mönstrade lampfoten möter den enkla lampskärmen. Lampfoten är 68 cm hög och lampskärmen är 35 cm och har ett E27 ringfäste.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Li Jing/Sofia är ett paket med den vackert mönstrade lampfoten Li Jing och lampskärmen Sofia lin i färgen offwhite. En underbar kombination där den mönstrade lampfoten möter den enkla lampskärmen. Lampfoten är 68 cm hög och lampskärmen är 35 cm och har ett E27 ringfäste.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Blå, Blå/Vit |
| Höjd | 680 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Keramik/Textil |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Li Jing |
| Sockel | E27 |
| Typ | Bordslampa |
| Kabellängd | 2,1 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 350 mm |
| Diameter | 350 mm |
| Effekt | 40 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 3,9 kg |
| Bredd | 350 mm |
