Bordslampa PR Home Liam med Skärm
Rek. pris 499 kr
fr.362 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa PR Home Liam med Skärm är en lampfot i metall med lampskärmen Sofia i sammet. Komplettera med en ljuskälla.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Liam med Skärm är en lampfot i metall med lampskärmen Sofia i sammet. Komplettera med en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Krom/Rosa, Krom/Svart, Krom/Vit |
| Höjd | 560 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 200 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Liam |
| Sockel | E27 |
| Typ | Bordslampa |
| Vikt | 0,6 kg |
| Bredd | 200 mm |
| Sensor | Nej |
