Bordslampa PR Home Linné med Stygn Skärm
fr.899 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Linné med Stygn Skärm
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Bordslampa PR Home Linné med Stygn Skärm är en lampfot med lampskärmen Sofia Plissé i stygn offwhite. Skärmen är 20 cm bred och 15,5 cm hög med ett E27-ringfäste. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Linné med Stygn Skärm är en lampfot med lampskärmen Sofia Plissé i stygn offwhite. Skärmen är 20 cm bred och 15,5 cm hög med ett E27-ringfäste. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Guld/Vit, Silver/Vit |
| Höjd | 490, 510, 660 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Linné |
| Sockel | E27 |
| Typ | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 40 W |
| Djup | 200, 250 mm |
| Vikt | 0,6, 0,8 kg |
| Bredd | 200, 250 mm |
