
Bordslampa PR HomeLinné/SofiaKrom/Natur, Höjd: 460 mm
805 kr 899 kr
Spara 10 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bordslampa PR Home Linné/Sofia är ett paket med den vackra lampfoten Linné och den enkla lampskärmen Sofia lin. En kombination som är elegant och stilren.
Lampfoten är 36 cm hög och lampskärmen är 20 cm i diameter. Totalhöjd blir 46 cm.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 1163606-2089 |
| Färg | Krom/Natur |
| Höjd | 460 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Metall/Textil |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Linné |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,7 kg |
| Bredd | 200 mm |
| Bredd | 200 cm |
| Djup | 200 mm |
| Djup | 200 cm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Diameter | 200 mm |
| EAN-nr | 7330976067589 |

