Bordslampa PR Home Milla
fr.400 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Milla
400 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Milla är en bordslampa från PR Home med rund glaskupa och metallfot. Lampan kommer med 1,6 m lång svart textilsladd.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Milla är en bordslampa från PR Home med rund glaskupa och metallfot. Lampan kommer med 1,6 m lång svart textilsladd.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Guld/Grön, Guld/Opal |
| Höjd | 300 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 200 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Milla |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Bredd | 280 mm |
| Dimbar | Ja |

