Bordslampa PR Home Molly/Mia
Rek. pris 1 999 kr
fr.1 447 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Molly/Mia
1 447 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Bordslampa PR Home Molly/Mia är ett paket med den vackra lampfoten Molly och lampskärmen Mia i ett härligt linnetyg i färgen offwhite. En kombination där den vackra lampfoten med dess former kompleteras med en enkel lampskärm. Lampfoten är 61 cm hög och lampskärmen är 24 cm bred med ett E27 ringfäste.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Molly/Mia är ett paket med den vackra lampfoten Molly och lampskärmen Mia i ett härligt linnetyg i färgen offwhite. En kombination där den vackra lampfoten med dess former kompleteras med en enkel lampskärm. Lampfoten är 61 cm hög och lampskärmen är 24 cm bred med ett E27 ringfäste.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Brun/Vit, Svart/Vit |
| Höjd | 720 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Trä/Textil |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Molly |
| Sockel | E27 |
| Typ | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,9 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 240 mm |
| Diameter | 240 mm |
| Effekt | 40 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,9 kg |
| Bredd | 240 mm |
