Bordslampa PR Home Pollino/Royal
fr.495 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pollino/Royal
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bordslampa PR Home Pollino/Royal är en kombination av lampfoten Pollino tillsammans med skärm Royal. Lampfoten är 24 cm hög. Skärmens bredd 16.5 cm och höjd 11 cm. Skärmen har klofäste.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Pollino/Royal är en kombination av lampfoten Pollino tillsammans med skärm Royal. Lampfoten är 24 cm hög. Skärmens bredd 16.5 cm och höjd 11 cm. Skärmen har klofäste.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Mässing/Svart, Silver/Vit |
| Höjd | 300 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 165 mm |
| Diameter | 165 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Textil |
| Serie | Pollino/Royal |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Vikt | 0,75 kg |
| Bredd | 165 mm |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
