Bordslampa PR Home Pollino/RoyalMässing/Svart
Rek. pris 749 kr
495 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing/Svart

Pollino/Royal
Mässing/Svart
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa PR Home Pollino/Royal är en kombination av lampfoten Pollino tillsammans med skärm Royal. Lampfoten är 24 cm hög. Skärmens bredd 16.5 cm och höjd 11 cm. Skärmen har klofäste.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Pollino/Royal är en kombination av lampfoten Pollino tillsammans med skärm Royal. Lampfoten är 24 cm hög. Skärmens bredd 16.5 cm och höjd 11 cm. Skärmen har klofäste.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 281371316-180 |
| Färg | Mässing/Svart |
| Höjd | 300 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 165 mm |
| Diameter | 165 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Textil |
| Serie | Pollino/Royal |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Vikt | 0,75 kg |
| Bredd | 165 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976046591 |
